Aidake leida Vihula Mõisa restoranile Tallinnas vääriline nimi

Aidake leida Vihula Mõisa restoranile Tallinnas vääriline nimi

Meil on hea meel teatada, et Vihula Mõisa restoranis pakutavaid imepäraseid roogi saab varsti tulla nautima ka Tallinnasse. Sellesse projekti sooviks kaasata ka teid ja seda seoses restoranide nimekonkursiga. Mis võiks olla nii restorani nimi Tallinnas kui ka Vihula Mõisas? Mõlema restorani nimel võiks olla mingi ühendav joon.

Tutvustaksime uut restorani kontseptsiooni Vihula Mõisa peakoka Toomas Läätse sõnadega:

“Oleme võtnud oma eesmärgiks pakkuda kõikidele meie klientidele toitu, mis on valmistatud puhtast kohalikust toorainest. Restoranis pakutakse toorainepõhist hooajalist menüüd. Uus kontseptsioon eeldab meilt kõigilt järjepidevat ja eesmärgipärast pingutust, et me leiaksime üles ümberkaudsed talunikud, rannakalurid- teeksime nendega koostööd ja see koostöövili kajastub meie menüüdes. Vihula Mõis peakoka Toomas Läätse juhtimisel on sellega juba alustanud ja soovime seda joont jätkata Tallinnas. Olen veendunud, et siin Lahemaal kohaliku kogukonnaga koostööd tehes on kasu mõlemapoolne – meie saame suurepärase tooraine ja kohalikud inimesed saavad rohkem tööd. Nimetame seda positiivseks hõlmamiseks.

Peame väga õnnelikud olema meie Vihula Mõisa ürdi-ja lilleaia üle, kust kevadel tulevad esimesed värsked ürdid, suvel parimad tomatid ja sügisel erinevat sorti õunad ja marjad. Eesmärk saab ju olla vaid üks, pakkuda klientidele parimat Eesti toitu ja selle nimel kogu köök meie heaks töötab!”

Ootame sobivaid restoraninimesid selle nädala jooksul kuni 27.01. aadressile liina.parlin@uhotelsgroup.com. Kui otsustame kasutada teiepoolt välja pakutud nime, ootab Teid mõnus ja väärtuslik kingitus Vihula Mõisa poolt.

 

No comments yet.

Leave a Reply