Sõbrapäeva nädalavahetus Vihula Mõisas

Vihula mõis,Lääne-virumaa

Kui sul pole aega nädala sees sõbrapäeva tähistada või otsid lihtsalt toredat võimalust nädalavahetuse sisustamiseks, ootame sind koos sõprade või kallimaga muinasjutulisse Vihula Mõisa! 11. veebruaril jagub mõisas põnevaid tegevusi kõigile. Sõbrapäevale eelneva laupäeva programm mõisas on järgnev:

Meeleolukas mõisatuur kell 15.00

Kutsume teid osa saama meeleolukast jalutuskäigust mõisa pargis, mil räägime tõestisündinud lugusid ja legende elust mõisas vanal ajal. Tervituseks pakume legendiga seotud jooki.

Kestus ligikaudu 60 min
Hind inimese kohta 10 EUR

vilditud seep_1Käsitöökoda vanas mõisas – seebi viltimine kell 17.00

Seebi viltimine on lihtne ja kiirelt selgeks õpitav käsitöövõte, kus vill moondub seebivee ja hõõrumise mõjul vildiks. Vilditud seep sobib ideaalselt kehakoorija asemel. Vilditud seep on suurepärane kingiidee nii endale kui ka sõpradele–tuttavatele.

Kestus ligikaudu 40 min
Hind inimese kohta 12 EUR

vodka-degustation-programViinamuuseumi programm  kell 19.00

Degusteerime kolme erinevat maitseviina ja räägime sekka toredaid lugusid ja legende elust mõisas vanal ajal ning valmistame koju kaasa võtmiseks “mõisaproua ürdinapsu“.

Kestus: ligikaudu 45 min
Hind inimese kohta 18 EUR

LAUPÄEVAÕHTUNE KOKTEILILOUNGE

DSC_000201Kutsume teid õhtu jätku veetma mõnusas seltskonnas õdusas Vihula lobby lounge’is, kus saab proovida uusi ja huvitavaid maitseid kell 21.00-23.00.

ÖÖUJUMINE

“Armastuse päeva romantiline ööujumine” koos mõnusa muusika ja küünlavalgusega kell 22.00–00.00. Pakume puuvilju ja õhtule sobivat jooki.

Hind inimese kohta 15 EUR

Palume oma soovist osaleda vaba aja programmis anda teada hotelli vastuvõttu tel 326 4100 või e-kirja teel info.vihula@uhotelsgroup.com

Indoor pool (2)

No comments yet.

Leave a Reply