Intiimne ja õdus Zen SPA von Stackelberg Hotel Tallinnas

Meie elgantses linnamõisas von Stackelberg Hotel Tallinnas peitub mõnus privaatne spaa. Kui Sa veel ei ole tuttav Zen SPA hoolitsuste ja võimalustega, on see postitus just Sulle! Palusime von Stackelberg Hotel Tallinna Zen SPA juhatajal Kristel Merilainel lähemalt Zen SPAd tutvustada. Kuna suvi on kohe-kohe ukse ees, annab Kristel ka kasulikke soovitusi, milliseid hoolitsusi spaas keha suvevormi viimiseks pakutakse.

Milliseid hoolitsusi Zen SPAs pakutakse ning milline on Sinu isiklik lemmik?

Intiimne ja õdus Zen SPA pakub mitmekülgset valikut erinevaid spaahoolitsusi: massaažid, keha- ja näohoolitsused ning loomulikult ei puudu ka klassikalised hoolitsused kätele ja jalgadele. Spaas pakutavatest hoolitsustest lähemalt rääkides on massaažide valikus klassikaline, laavakivi-, meemassaaž, luksusliku kullaõliga massaaž ja Fleur’s aromaatsed massaažid. Sageli arvatakse eksilikult, et spaas tehakse vaid tüüpilist „spaamassaaži“ ehk silitatakse niisama. Meie spaatöötajad on tegelikult päris tugevad, seega ei tasu karta, et massaaž on vaid silitamine. Lähtume tugevuse valikul ikka kliendi soovist ning siinkohal õhutan kõiki alati oma eelistustest julgelt teada andma.

Minu isiklik lemmik, mida soovitan kõigil proovida, on laavakivimassaaž. See on üllataval kombel just suvisel ajal üheks enim broneeritavaks massaažiks! Laavakivid kiirgavad sooja ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged ning annab meeldiva lõõgastus- ja heaolutunde. Fleur’si luksusliku kullaõliga massaaž on samuti suvisel ajal ülipopulaarne, sest lisaks niisutavatele ja toitvatele omadustele jätab see jumekale nahale kauni kuldse sära. Kõiki massaaže saab teha duaalhoolitsuste toas kõrvuti massaažilaudadel.

Kreutzwald Hotel Tallinn Zen SPA treatment

Millised näo- ja kehahoolitsusi Zen SPAs pakutakse?

Näohoolitsusi on meil valikus nii noorele, probleemsele kui ka küpsele ja nõudlikumale nahale. Kõik ühetunnised näohoolitsused sisaldavad näo puhastamist, koorimist, mõnusat näo- ja dekolteemassaaži, maski ning sobivat lõpukreemi. Kiireks värskenduseks on valikus ka lühikesed pooletunnised ekspresshoolitsused ning muidugi kulmude ja ripsmete värvimine. Võimalik on juurde võtta kiire päevameik, milleks kasutame kvaliteetset Jane Iredale mineraalkosmeetikat.

Soovitan kindlasti igaühel kasvõi kord proovida ka mõnda kehahoolitsust. Kõik meie tunniajased kehahoolitsused algavad kogu keha koorimisega, millele järgneb mask ning hoolitsuse lõpetab massaaž. Suve algul on väga populaarsed muidugi trimmivad ja salendavad hoolitsused. Kes otsib pikemat lõõgastust ning meeldivaid aroome, soovitan proovida 90min trimmivat šokolaadi-kohvi või niisutavat mango kehahoolitsust.

Von Stackelberg Hotel Tallinn Zen SPA (2)

Kuidas sobivad kokku spaa ja mehed? 

Rõõm on tõdeda, et üha enam mehi julgeb juba spaas proovida midagi muud peale klassikalise massaaži. Julgetele meestele soovitan idamaist näohoolitsust, mis algab juba teada-tuttava seljamassaažiga. Näohoolitsuses kasutatakse just meestele sobilikke tooteid ning tulemuseks on üldine heaolutunne, niisutatud ja särav nahk. Üha enam mehi broneerivad endale ka pediküüri. Üks mees on mulle kord öelnud, et tuli spaasse ja pediküüri vaid seetõttu, et naine käskis. Tema hinnangul oli pediküür vaid naistele ning meestel sellist asja päris kindlasti vaja ei ole. Pediküüri lõpus oli tal aga siiralt hea meel, et naine tal tulla oli käskinud, sest esialgne teadmine pediküürist kui pelgalt lakitud küüntest, muutus täielikult. Naistel soovitan suvisel ajal kindlasti proovida väga hea püsivusega OPI geellakkidega maniküüri ja pediküüri.

Mida Zen SPAs lisaks hoolitsustele veel pakutakse?

Lisaks hoolitsustele on võimalik lõõgastumiseks kasutada privaatset sauna ja 32-kraadist basseini. Äsja lisandus valikusse lõõgastav saunaõhtu pakett kahele, mis sisaldab lisaks privaatsele saunakasutusele vahuveini ja snäkke. Saunaõhtu pakett on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega kallima, parimate sõprade või lähedaste seltsis.

Meil on ka mitmeid spaapakette, mis kombineerivad nii sauna ja basseini kasutuse kui ka hoolitsused. Mõned paketid sisaldavad lisaks lõuna- või õhtusööki meie restoranis Emmeline&Otto. Kes soovib kvaliteetaega veeta pere või sõprade keskel, soovitan kindlasti uurida lähemalt päevaspaa paketti „Kvaliteetaeg sõpradega“. Pakett sisaldab privaatset sauna ja basseini kasutust snäkkide ja jookidega ning spaahoolitsusi. Seejuures hoolitsused ei ole kindlaks määratud, vaid ette on antud valik, millest saab valida just enesele meelepärase.

Von Stackelberg Hotel Tallinn Zen SPA (1)

Von Stackelberg Hotel Tallinna Zen SPA hoolitsuste valiku leiad SIIT.

Maikuus kehtib ka ahvatlev spaapakkumine, kus 60-minutilise massaaži broneerijad saavad kingituseks veel 15 minutit.
Vaata kõiki sünnipäevapakkumisi SIIT.

Unique Hotelsi sünnipäeva-aasta raames küsisime tagasisidet ka meie klientidelt, et teada saada, mida nemad hindavad ja väärtustavad. Lahkelt olid nõus küsimustele vastama Margit, Julija ja Kristiina, kes päris tihti meie juurde satuvad. Loe lähemalt, millised hoolitsused neile meeldivad ja mida ka teistel proovida soovitavad:

Tutvustage ennast lühidalt. 

Margit: Armastan reisimist ja head toitu. Tegelen ehituse ja renoveerimisega.
Julija: Mina olen hetkel lapsega kodus ning samuti teise lapse ootel.
Kristiina: Mina tegutsen turvavaldkonnas ning samuti fitnessiga.

Kui tihti käite spaas? Kui tihti von Stackelberg Hotel Tallinna Zen SPAs?

Margit: Spaas käin umbes korra kuus, Zen SPAs umbes 5-6 korda aastas.
Julija: Hetkel lapse kõrvalt ei ole jõudnud nii tihti käia kui sooviks.
Kristiina: Olen spaa-maailma alles avastamas 🙂

Mida hindate von Stackelberg Hotel Tallinna Zen SPA juures? Kui pikalt olete siin juba käinud?

Margit: Olen käinud Zen SPAs umbes 6-7 aastat. Kõige rohkem meeldib pediküür-maniküür ning väga toredad ja abivalmis töötajad.
Julija: Kõige rohkem hindan sõbralikku meeskonda.
Kristiina: von Stackelberg Hotel Tallinna Zen SPA juures meeldib kõige rohkem see, et asukoht on kesklinnas, kuid sellegi poolest on tegemist nii privaatse ja hubase spaaga.

Millised hoolitsused meeldivad teile kõige rohkem? Millist hoolitsust soovitate kindlasti Zen-SPAs teistel proovida?

Margit: Pediküür-maniküür on lemmikud ning soovitan kõigil kindlasti pediküüri proovida!
Julija: Kuldne kehahoolitsus on minu lemmik ning seda soovitan teistel ka proovida.
Kristiina: Enim meeldib mulle kullaõliga massaaž ja seda soovitan kõigil proovida – luksuslik ja ülimõnus. Samuti meeldivad väga kuldne näohoolitsus, pediküür ja maniküür.

Milline on kõige toredam või meeldejäävam mälestus von Stackelberg Hotel Tallinna Zen SPAst?

Margit: Üks kord toodi puuvilju protseduuri ajal ning alati on tore lobiseda.
Julija: Zen SPA töötajad on alati väga vastutulelikud ning teevad su unistused teoks!
Kristiina: Muljetavaldav oli varahommikune privaatne jaapani bassein ning saun, sinna juurde kuuluvad kerged suupisted Cavaga ning sellele järgnev kullaõliga massaaž

Soovite ise midagi omalt poolt lisada?

Margit: Jõudu ja jaksu edaspidiseks. Kohtumiseni!
Kristiina: Kogu personali professionaalsus ja ülimeeldiv suhtumine ning suhtlus avaldab muljet!

von Stackelberg Hotel Tallinn Zen-SPA

No comments yet.

Leave a Reply