Lapsed, tulge Vihula Mõisa mängima minigolfi ja sõitma jalgratastega. Suvekuu alguse puhul on see kõik tasuta!

Selle nädala neljapäeval, 1.06. tähistatakse lastekaitsepäeva, mil toimub üle Eesti erinevaid üritusi. Kuid meie Vihula Mõisas arvame, et tähistada laste päeva ainult ühel päeval, ei oleks päris õige. Lisaks lastekaitsepäevale algab ju ka esimene suvekuu, kohe-kohe lõpeb koolilastel kool ja algab mõnus suvevaheaeg. See kõik väärib kindlasti tähistamist natuke pikemalt.

Seetõttu ootame meie peresid mõisa 1.-4.06., mil pakume lastele tasuta põnevat minigolfimängu ja jalgratta laenutust. Vanematele on minigolf ja jalgrattarent 50% soodsam.

MIDA SAAB VEEL PEREGA VIHULA MÕISAS TEHA? 
Mõisas on sisebassein ja aurusaun, käsitöötoad meisterdamiseks ja lauamängude mängimiseks. Suveperioodil on võimalik teha aerutades toredaid tiire paadiga jõel, külastada armsaid koduloomi öko-Farmis. Vihula on ilus ja looduslähedane koht, kus veeta oma perepuhkus.

MÕISATUUR GOLFIAUTOGA

Golf buggy

Miks mitte rentida tunniks golfiauto Vihula Mõisa valdustes ringisõitmiseks – uskumatult lõbus elamus tervele perele on garanteeritud! Golfiautoga saab külastada suure mõisakompleksi ajaloolisi maju ja ilusaid paiku või lihtsalt nautida ümbritsevat piltilusat loodust. Saate võtta Vesiveskist mõisa legendikaardi ja vastavalt sellel kõik olulised punktid läbi sõita. Põnevust jätkub kuhjaga!

PAADISÕIT MUSTOJA JÕEL

boat trip on Mustoja River(1024x685)

Eelkõige paelub Vihula Mõis oma õhustiku ja piltilusa asukohaga. Aeglase vooluga Mustoja jõgi lookleb ümber suursuguste vanade puude ja mahlaka rohelusega mõisapargi, misjärel laieneb ta vesiroosidega kaetud, väikeste saarekeste ja romantiliste kaarsildadega tiigiks. Mustoja jõgi ootab avastamist!  Võib-olla saate näha ka  jõe ääres  meie oma põhjamaa kalliskivi ja jõgede pärlit – jäälindu.

SUPELUSMAJA

Indoor pool (2)

Nautige pärast aktiivset päeva ujumist meie sisebasseinis ja lõõgastuge aurusaunas või alustage terve perega oma päeva värskendava suplusega. Basseiniruumis on olemas lamamistoolid, kus vanemad saavad mugavalt lihtsalt olla ja jälgida lapsi vees.

MINIGOLFIMÄNG

Vihula Manor minigolf

Vihulas on Baltimaade suurim, 18-auguline minigolfirada, mis on hariv ja meelelahutuslik atraktsioon tutvustamaks Balti riikide loodust ja arhitektuuri. Korraldage koos perega “Tour de Baltic” ning hea meeleolu on pikaks ajaks garanteeritud.

ÖKO-FARM

farm (3)

Kõigile, nii lastele kui ka täiskasvanutele pakub kindlasti huvi Vihula Mõisa öko-Farm, mis asub vanas 19. sajandil ehitatud hobusetallis. Siin on võimalus tutvuda mõisas elavate toredate loomade: lammaste, küülikute, kuke, kanade ja partidega.

METSAMUUSEUM, RIIDEAIT JA LOODUSKOOL

Sagadi metsamuuseum

6 km kaugusel Vihulast on Sagadi mõis, kus endises ait-tõllakuuris on end sisse seadnud metsamuuseum. Kahel korrusel üles seatud põnevad näitused ning omanäolised väljapanekud tutvustavad metsa kui üht meie suurimat väärtust. Lisaks leiab Sagadi mõisas riideaida, kus saab pilku heita mitteaadli elule mõisas ning  looduskooli, kus õppida interaktiivselt loodust tundma ja aru saada.
Saate laenutada Vihula Vesiveskist jalgrattad ning teha mõnus perepäev ratastel Lahemaa looduses ning metsamuuseumis.

PEREPASS

Kui soovite proovida mitmeid erinevaid Vihula Mõisa tegevusi, siis on kõikidele peredele olemas ka spetsiaalne perepäeva pass (2 täiskasvanut ja 2 last), milles sisaldub:

  • kosutav tervituskohv või -tee ja Veski võileib Vesiveski kohvikus
  • öko-Farmi elanike külastamine
  • kaasahaarav minigolfimäng kogu perele
  • põnev ringisõit golfiautoga mõisakompleksis koos kaasaantud legendiga
  • vahva paadisõit Mustoja jõel

Vihula Mõisa päevased elamuspaketid

No comments yet.

Leave a Reply