Looduslähedane paradiis Vihula Mõisa öko-SPAs

Vihula Mõisas asuv öko-SPA on tõeline looduslähedane paradiis. Tegemist on boutique-spaaga, mis kombineerib mõisalikku ajaloolist hõngu ja luksust, traditsioone ja kaasaegseid mugavusi, öko-teadlikkust ja iidseid spaa rituaale. Hoolitsuste valik on lai ning igaüks leiab sealt midagi sobivat. Ideaalne koht nädalalõppude veetmiseks, romantilisteks puhkusteks, lõbusateks sõbrannade spaa-reisideks või hoopis omaette aja maha võtmiseks. Palusime öko-SPA juhatajal Evely Maasil spaad natukene lähemalt tutvustada, et kõik huvilised saaksid aimu, mis teeb Vihula Mõisa öko-SPA nii eriliseks.

Mis teeb öko-SPA eriliseks?

Vihula Mõisa öko-SPAs soovime pakkuda oma klientidele rahulikku ja lõõgastavat miljööd, kus nautida looduslikel koostisainetel põhinevaid hoolitsusi. Meie hoolitsused sobivad kõigile: meestele ja naistele, lastele ja täiskasvanutele, luksust ja kvaliteeti otsivale kliendile ning ka täiesti naturaalseid koostisaineid hindavale nautlejale. Vihula Mõisa öko-SPA teeb eriliseks see, et spaas kasutatavad tooted on 100% looduslikud ning toodete valik on lai.

Vihula Manor Eco-Spa Treatment

Milliseid tooteid spaas kasutatakse?

Kasutame spaas kolme erinevat brändi. ESPA tooted ja hoolistusesd on segu kaasaegsetest teadussaavutustest ning traditsioonilistest rituaalidest. ESPA toodetes on kasutatud vaid kõrgeima kvaliteedi ja parima toimega looduslikke koostisaineid ning hoolitsused on loodud lähtuvalt iga kliendi vajadustest. Nii aroomimassaažil kui ka ESPA näohoolitsusel valitakse erinevatel aroomiõlidel baseeruvad õlid ning näohooldustooted välja koos kliendiga ning lähtuvalt kliendi vajadustest. Hoolitsusi on saadaval alates 25 min pikkusest soolakoorimisest kuni kahetunnise lõõgastuseni ESPA Holistilisel hoolitsusel või Toksiinidest vabastaval rituaalil. Meeste poolt on väga armastatud ka ESPA Kangelase hoolitsus, kus ühendatud selja koorimine ja massaaž, näohooldus ning peamassaaž. Hoolitsus kestab 90 minutit või laavakividega massaaži puhul kaks tundi.

Kõigile nahatüüpidele on võimalik ka täielik igapäevase nahahoolduse pakett koju kaasa osta ning mõeldud on ka meestele, kellele on loodud omad õlid, kreemid ja puhastustooted. Samuti on ESPA-l väga lai valik kehahooldustooteid, millest uuendusena võiks välja tuua isepruunistavate toodete sarja.

Fleurs´i sari esindab lillede lõhnu ja luksust ning on inspireeritud maalikunstist, taimede maailmast, ajurvedast ning kiviteraapiast. Selles sarjas pakume näohooitsusi meestele, naistele ning ka noorukitele. Lisaks on nii meeste kui naiste poolt väga hinnatud Fleursi salendav ja nahka trimmiv kehahoolitsus. Sultani hoolitsus ühendab idamaade traditsioonilised ilunipid ja hurmavate lõhnadega originaalsed nahahooldustooted.

Otse Eesti loodusest toob toimeained meie hoolitsustesse Harmoonikum, kelle värsketest komponentidest segatud kosmeetikumid toetavad organismi loomulikku ja tervet toimimist. Ürdid, mesi, piim, marjad, teraviljad ja paljud teised looduse annid sisaldavad kõiki inimkehale vajaminevaid vitamiine ja mineraale. Ka Harmoonikumi hoolitsused nii kehale kui kätele- jalgadele on komponeeritud meie esivanemate traditsioonide ja tarkuse põhjal. Sellest sarjast tooks välja jalahoolitsuse „Kõrged kontsad“, kus ürtidega jalavann leevendab väsinud jalgade vaevusi, ja puhastava kehahoolduse „Pringid singid“, mis võitleb tselluliidiga viiel erineval moel. Loomulikult ei saa mainimata jätta meeste lemmikhoolitsust VSOP, mille üheks oluliseks toimeaineks on konjak.

Vihula Manor Eco-Spa

Kes on öko-SPAsse oodatud ja mida neile soovitate?

Spaasse võib tulla nii üksi kui ka paarilisega, kogu pere või ka sõpradega. Peredele soovitame isa-poja spaad, kus nii suured kui väiksed mehed saavad koos massaaži nautida ning ema-tütre spaad, valides siis kas näohoolitsused või emaga naistejutte ajades hoopis kätehoolitsuse.

Kes on meile aga tulemas suurema sõpraderingiga (seltskonnad vahemikus 10-30 inimest), neile soovitaks paketti: Spaa-pidu “Elu on ilus“. Ja ilus on ta seepärast, et saabumisel ootab teid tervitusjoogina vahuvein, misjärel saate sõpradega saunas kolm tundi lõbusalt aega veeta, nautides jooke ja tervislikke suupisteid ning igaüks seltskonnast saab ka enda valitud pooletunnise hoolitsuse.

Lisaks on meil veel erinevaid päevaspaa-pakette, mis on kokku pandud erinevatest pooletunnistest hooldustest, et külastajad saaksid spaas viibimise jooksul võimalikult paljut proovida. Kui te siiski ei leidnud just teile sobivat paketti, tasub vaid meiega spaas otse ühendust võtta ning leiame kindlasti sellise lahenduse, mis teie ootustele ja vajadustele vastab!

Eco-SPA lounge

Vihula Mõisa öko-SPA hoolitsuste valiku leiad SIIT.

Juunikuus kehtib ka ahvatlev spaapakkumine, kus 60-minutilise massaaži broneerijad saavad kingituseks veel 15 minutit.
Vaata kõiki sünnipäevapakkumisi SIIT.

Unique Hotelsi sünnipäeva-aasta raames palusime meie pikaajalisel toredal püsikliendil Kallel vastata paarile küsimusele, et saada aimu, kuidas kliendid meid näevad. Loe lähemalt, mis on Kalle lemmikhoolitsus ning kui kaua ta juba meie juures käinud on.

Tutvustage ennast lühidalt.
Minu nimi on Kalle ning töötan energeetika valdkonnas. Hobideks on kalapüük ja jahindus.

Kui tihti käite spaas? Kui tihti Vihula Mõisa öko-SPAs?
2017. aasta jooksul olen juba kolm korda käinud Vihula Mõisa öko-SPAs.

Mida hindate Vihula Mõisa öko-SPA juures? Kui pikalt olete siin juba käinud?
Kõige rohkem hindan hubasust ning sõbralikku suhtumist. Olen siin käinud juba viis aastat.

Millised hoolitsused meeldivad teile kõige rohkem?
Kõige rohkem meeldib üldmassaaž põhirõhuga jalgadele.

Milline on kõige toredam või meeldejäävam mälestus Vihula Mõisa öko-SPAst?
Kask viimast spaakülastust aprillis on olnud kõige mõnusamad. Soovin tänada tublit Üllet, kes alati oma tööd väga hästi teeb.

No comments yet.

Leave a Reply