Alusta kooliaastat toredate elamustega Unique Hotels hotellides!

31 August 2017
Suvi hakkab vaikselt selja taha jääma ja sügisene kooliaeg juba piilub väga lähedalt nurga tagant. Meie siin Unique Hotelsis aga tahame Sulle pakkuda võimalust oma suvepuhkust nii kaua kui võimalik pikendada (sest kes meist ootaks sügist?) ning teha algavate töiste kuude vastuvõtt võimalikult meeldejäävaks ja nauditavaks! Vihula Mõis: Imekaunis Vihula Mõis pakub suvelõpu puhkuse pidamiseks palju erinevaid võimalusi nii peredele, paarikestele kui ka sõprade gruppidele. Pole paremat paika suvelõpulõõgastuseks kui meie elegantselt ajaloolist hõngu kuid samas kaasaegseid mugavusi pakkuv öko-SPA. Tulles sõpruskonnaga saate tellida privaatsauna ja mõisa aias asuva avara mullivanni. Osad saavad mulistada vannis, nautides vaadet ürdiaiale, kui teised on spaas lõõgastumas valitud hoolitsusega. Lisaks öko-SPA mõnudele pakub Vihula Mõis perele ka minigolfimängu – meil Vihulas on nimelt Baltimaade suurim, 18-auguline hariv ja meelelahutuslik minigolfirada. Kuni 3. septembrini on tavahinna asemel see lastele tasuta ning täiskasvanutele kehtib soodustus -15% tavahinnast. Võta pere kaasa ja uurige välja, kes on teie pere osavaim golfar! Peredele on Vihulas välja pakkuda imetore pakett (2 täiskasvanut ja 2 last), mis sisaldab:
  • kosutav tervituskohv/-tee ja Veski võileib Vesiveski kohvikus
  • Öko-Farmi elanike külastamine
  • kaasahaarav minigolfimäng kogu perele
  • põnev golfiautoga ringisõit mõisakompleksis koos kaasaantud legendiga
  • vahva paadisõit Mustoja jõel
Lisavõimalused:
  • jalgrattarent perele ümbruskonna avastamiseks
  • sisebasseini ja aurusauna kasutamine
HIND: 55 EUR Iga järgnev laps 9 EUR, iga järgnev täiskasvanu 18 EUR
Tallinn: Kuid suve ärasaatmiseks ei pea tingimata Vihulasse sõitma, sest ka meie hotellid ja spaad Tallinna südames pakuvad suurepäraseid võimalusi lõõgastumiseks ning uue kooliaasta vastuvõtmiseks! Kreutzwald Hotell Tallinna hubane Zen SPA pakub kogu septembrikuu vältel perepaketti, kus perele kuni kolm last on 2 tundi privaatset saunakompleksi kasutust 💆‍♂️💆 + piletid loomaaeda 🐯🐒🐨 + lastele jäätisekokteilid 🍨 hinnaga 69 €. Lisades lõõgastavale spaakülastusele ka põneva loomaaias käigu saab mõnusat puhkust nii keha kui vaim. Nagu ütleb Mati Kaal: „Loomaaias saavad mudilased esimese kogemuse muudest elukatest, õppurid ja muidu erksad inimesed uusi teadmisi, väsimusest roidunud aga tõelise puhkuse.“
Väsimusest roidunutele rohkem infot Kreutzwald Hotell Tallinna spaa kohta siit ja siit! Septembri alguseks saab valmis ka von Stackelberg Hotell Tallinna Zen SPA laiendus, kuhu lisaks olemasolevale Soome saunale ehitatakse juurde aurusaun ning uued hoolitsuste toad. Koos ruumidega laieneb ka von Stackelberg Hotell Tallinna spaa hoolitsuste valik – meile lisanduvad näiteks idamaadest inspireeritud kehahoolitsuse rituaalid ⛩ ja täiesti uued näohoolitsused 🙌. Spaakutsele lisaks ootab von Stackelberg Hotell Tallinn koolilapsi 1. septembril küpsisetordile 🍰 kell 12.00 - 15.00! Kaunist suve lõppu!

Add new comment

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.