Avame 15. augustil uue hotelli Centennial Hotel Tallinna

28 July 2017

Kodulehe slaid_1_2

Unique Hotels 15. ning Eesti Vabariik 100. sünnipäeva puhul tahame teha sümboolse kingituse uue hotelli näol. Centennial Hotel Tallinn on juba viies hotell  meie hotelliketis ja ta jutustab külalistele Eesti iseseisvuse lugu läbi 4 korruse. Sõna „Centennial“ on ingliskeelne mõiste, mille tähendus on „100 aasta juubeli tähistamine“. Kahjuks eestikeelset head vastet sellel sõnal veel pole.

Hotelli interjöör on põhjamaiselt karge ja sisekujunduse kontseptsioon baseerub Eesti Vabariigi 100. juubeli tähistamisel, kus kunsti- ja disainilahenduste abil markeeritakse Eesti ajalugu eelmise saja aasta jooksul: iseseisvuse esimene periood, nõukogude periood, uus iseseisvumine ja kaasaaegne Eesti. Hotellitubadesse on siis vastava perioodi hõngu toodud pildilise seina näol. Just need kõige õigemad pildid seinatapeedi näol sai valitud rohkem kui 50 000 foto seast. Centennial Hotell Tallinn pakub külastajatele mugavat ning stiilset majutusvõimalust. Hotellis on kokku 81 tuba: 62 Standard, 8 Superior, 5 ZEN tuba ja 6 ZEN DELUXE tuba.

Centenial Hotel Tallinn standard room

Restoran „100“

Õdusas restoranis on tavapaigutusena kokku 100 kohta, millele lisandub restorani ees olev lounge-ala. Restorani menüüst leiab roogasid nii Eesti kui rahvusvahelisest köögist pakkumaks igale kliendile sobivat valikuvõimalust. Rohkem kui 10 inimesega seltskondadele on loodud erinevad nii kahe-, kolme- kui ka viiekäigulised seltskonnamenüüd. Samuti on olemas nii buffet- kui ka vastuvõtumenüüde valikud.

Konverentsikeskus

Centennial Hotel Tallinna alumisel korrusel asub hubane ning moodne konverentsikeskus 3 erineva suurusega seminariruumi ja eesoleva lounge-alaga. Kõik konverentsiruumid on varustatud vajaliku kaasaegse tehnikaga: dataprojektor, ekraan, helisüsteem. Saalid on saanud endale nimed kolmest põhielemendist, mis on eduka seminari, koosoleku ja konverentsi aluseks: Visioon, Motivatsioon ja Inspiratsioon.

Tutvu uue hotellida ja broneeri tuba juba täna!

 

Add new comment

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.