Kreutzwald Hotel Tallinnat tunnustati Holiday Check Quality Selection 2014 auhinnaga

Date: 
Esmaspäev, Juuli 7, 2014

Kreutzwald Hotel Tallinna pälvis  Holiday Check Quality Selection 2014 auhinna, mida antakse kvaliteedimärgina  üle maailma neile hotellidele, mis on saanud oma külaliste poolt väga kiitvaid hinnanguid.

Määratlemaks tunnustuse saajaid vaatleb Holiday Check kolme kriteeriumit: klientide poolt antud hinnangute arvu, mil määral on hotelli soovitatud ning päikeste arvu igas kategoorias.  Suurim saksakeelne  reisiportaal annab välja Holiday Check Quality Selection 2014 auhinda neile hotellidele, kus üldine hinne on vähemalt 5 palli kuuest päiksest www.holidaycheck.com lehel.

„Kogu Kreutzwald Hotel Tallinna meeskond tunneb uhkust saadud aiuhinna üle ning soovime tänada kõiki oma külalisi, kes võtsid pisut aega ja andsid hinnagu holidaycheck.com lehel,“ ütleb Paul Taylor, Unique Hotels Grupi juhatuse liige. „Mis paneb hotellitöötaja naeratama? Kindlasti see, kui meie külalised naudivad meie hotellis olemist.  Kuid on veel üks asi, mis muudab meid veelgi õnnelikumaks – külaliste poolt  antav  tagasiside, oma positiivsete kogemuste jagamine ning meie hotelli soovitamine ka oma sõpradele. Tänu meie külaliste positiivsetele hinnangutele valiti meid parimate hotellide hulka.“

Baseerudes kõige olulisemate inimeste st hotelli külaliste  tagasisidel annab Holiday Check Quality Selection 2014 auhind üle maailma 389 kõige populaarsemale hotellile tunnustuse, mida nad on ära teeninud.

Unique Hotels on Eesti hotellikett, mis opereerib nelja hotelli – taskukohaste hindadega hotelli City Hotel Tallinn, äriklassi hotelli Kreutzwald Hotel Tallinn, ajaloolist butiik stiilis äriklassi hotelli von Stackelberg Hotel Tallinn ja äriklassi puhke- ja konverentsikeskust Vihula Manor Country Club & Spa, mis asub tunnisõidu kaugusel Tallinnast.