Mõisa restoranile Tallinnas nimi leitud! Nüüd palume abi fotodega!

“Nipernaadi” võitis nimekonkursi

Jaanuarikuus kuulutasime välja nimekonkursi leidmaks Vihula Mõisa restoranile Tallinnas vääriline nimi. Saime kokku üle 50 nimekandidaadi ja valisime neist välja….. NIPERNAADI. Täname Eva-Mariat selle toreda nime eest!

See nimi hakkas kohe meiega rääkima, kuna tõesti vastavalt kontseptsioonile jõuab restoranis lauale toit koos rännulooga Eestimaa eripaigust, inspiratsiooni on kogutud kohtudes kohalike rannakalurite ja väiketalunikega, samuti kasutatakse toitudes palju toorainet Vihula Mõisa öko-farmist. Seega menüüsse saab eripäraseid lõhnu ja maitseid Eestimaa eri nurkadest.

Ootame fotosid “teest” meie restorani seintele

Toomas Nipernaadis“ oli oluliseks tegelaseks ka „TEE“ ning seda tegelast tahame portreteerida fotodena ka meie restorani seintel. Kui Sul on fotole jäädvustatud mõni armas Eesti teekäänak või lõputu tee läbi põllu, siis ole hea ja saada see meile. Just sellest pildist võib saada i-le täpp meie interjööris.
Seintele valitud fotode omanikke ootavad toredad auhinnad. Ootame fotosid kuni 19.04. aadressil marketing@uhotelsgroup.comJa samuti suur aitäh  kõigile, kes osalesid nimekonkursil. Saime väga palju inspireerivaid nimesid, et veelgi restorane luua.

No comments yet.

Leave a Reply