Killuke lõõgastavat eksootikat Kreutzwald Hotel Tallinna Zen-SPAs

Olete väsinud igapäevase töö rutiinist, lahendamist ootavatest muredest, üksluisest elust, kus kõik jookseb justkui ettemääratud rada pidi. Te pole ammu olnud koos kogu pere või sõpradega nii, et saaksite selja taha jätta kõik selle, mis ei lase tõelisest elust rõõmu tunda. Keegi teie vennaskonnast on jõudnud tähtsa verstapostini ning tahab seda tähistada mingis erilises, seni tundmata olukorras. Teile tulid külla sõbrad või koostööpartnerid ning nendega kontoriruumi ametlikus õhkkonnas istuda poleks paslik. Tahate olla kallimaga kahekesi, aga seejuures ennast hästi tunda. Seda kõike pakub Kreutzwald Hotel Tallinnas asuv Zen SPA. Zen SPA juhataja Kadi Saadlo annab ülevaate, mida spaas ette võtta ja ära proovida.

Kuidas aeg maha võtta ja lõõgastuda, kui ei ole aega näiteks linnast välja sõita? 

Päevapaketid on parim viis lõõgastumiseks, et pääseda argipäeva muredest. Zen SPA pakub laia valikut päevapakette erinevatele maitsetele. Näiteks on olemas romantilised päevaspaa-paketid paaridele, peopaketid seltskondadele, päevaspaa-pakett härrasmeestele ja valikust ei puudu ka luksuslikumad päevaspaa-paketid, kui on soov lasta ennast poputada. Päevaspaa-pakett sisaldab saunakompleksi ja Jaapani vanni kasutust koos hoolitsus(t)ega, suupisteid ja tervitusjooki ning parkimist. Oleme proovinud oma pakette koostada selliselt, et igaüks leiaks meie juurest endale sobiva. Juhul, kui sobivat paketti meie nimekirjast ei õnnestu leida, saame koostöös kliendiga kokku panna just tema soovidele ja vajadustele vastava paketi.

Kreutzwald Hotel Tallinn Zen SPA 3

Mida teha, et spaakülastust maksimaalselt nautida? 

Kindlasti tasuks ette valmistada ennast eelseisvaks elamuseks juba natuke varem, valida selleks aeg, millal ei pea tegelema tööasjadega, telefoni ei ole väga võimalik kasutada hoolitsuste ajal ning pole ka soovitatav, sest spaasse me ootame siiski  kõiki inimesi just lõõgastuma. Teinekord ei ole selleks vaja üldse broneerida poolt päeva kestvat paketti, vaid täiesti edukalt saab lõõgastuda ka juba pooletunnise massaaži vältel. Kindlasti tasuks oma terapeuti teavitada, kui teil on mõni allergia, krooniline haigus või tervislik seisund (näiteks olete rase) – paljud hoolitsused on rasedatele mittesoovituslikud ja ettevaatlik peab olema ka tervisehädade puhul. Kindlasti oskab teie terapeut teile soovitada parimat lahendust ja paljusid hoolitsusi saab ka edukalt asendada (näiteks beebiootel naistele soovitame massaažide asemel näohoolitsusi või maniküüri/pediküüri). Igasugune tagasiside on teretulnud ka hoolitsuse vältel. Andke meile teada, kui teil on külm või palav, soovite tugevamat või nõrgemat massaaži või on mõni muu mure, sest just siis saame tagada teile parima võimaliku spaaelamuse.

Kas perega tulles on ka Zen SPAs midagi ette võtta? 

Muidugi on! Peredele soovitame Zen SPAs privaatsauna ja Jaapani vanni kasutust, mille jätkuks saab valida igaühele sobiva massaaži, näohoolitsuse või kehahoolitsuse, meie valikust leiab midagi nii väikestele kui suurtele. Meie absoluutne hitt on “Sea Holistic” massaažihoolitsus, mida võetakse aastaringselt. Tegemist on ülimalt lõõgastava ja sära andva massaažiga, mille eesmärgiks on kõigi meelte stimuleerimine. Hoolitsuse käigus keskendutakse nii füüsilisele kehale kui ka hingele. See hoolitsus sobib nii lapseootel naistele kui ka pereisadele, kes soovivad vabaneda lihaspingetest ja stressist. Lastele soovitame 30-40-minutilist klassikalist massaaži, suurematele juba tunniajaseid või pikemaid.

Kreutzwald Hotel Tallinn Zen SPA 2

Kreutzwald Hotel Tallinna Zen SPA hoolitsuste valiku leiad SIIT.

Maikuus kehtib ka ahvatlev spaapakkumine, kus 60-minutilise massaaži broneerijad saavad kingituseks veel 15 minutit.
Vaata kõiki sünnipäevapakkumisi SIIT.

Unique Hotelsi sünnipäeva-aasta raames palusime armsal Lilithil, kes on meie spaas tihe külaline, vastata paarile küsimusele, et saada aimu, kuidas kliendid meid näevad. Loe lähemalt, milllised hoolitsused Lilithile meeldivad ja mida tema kõigil proovida soovitab.

Tutvustage ennast lühidalt.
Minu nimi on Lilith ning töötan täna kommunikatsioonivaldkonnas. Vabal ajal armastan üle kõige tegeleda tantsimisega, mida olen juba 7 aastat teinud, ning üldistel trennides käia. Lisaks olen suur sarjade, raamatute ning mängude fänn.

Kui tihti käite spaas? Kui tihti Kreutzwald Hotel Tallinna Zen SPAs?
Spaas käin veidi harvemini kui sooviksin, ent kord iga pooleteise kuu tagant enamasti jõuan ikka ühe käigu ette võta. Kreutzwald Hotel Tallinna Zen SPAd külastangi kõige tihedamini.

Mida hindate Kreutzwald Hotel Tallinna Zen SPA juures? Kui pikalt olete siin juba käinud?
Kreutzwald Hotel Tallinna Zen SPAs on väga mõnus ja meeldiv isiklik, soe ja intiimne atmosfäär ning lähenemine klientidele. Endale on mul väga hinge läinud ka sealsed inimesed. Kuna olen seda spaad juba üle aasta aja järjepidevalt külastanud, siis see on juba nagu heade sõprade külastamine, mida toetab ka kindlustunne saadavate hoolitsuste osas.

Millised hoolitsused meeldivad teile kõige rohkem?
Kõige tihedamini käin kulmude korrigeerimises ja värvimises, ent massaažid kuuluvad lemmikute kilda. Sagedase treenimise tagajärjel on aeg-ajalt hea lasta oma lihaseid hellitada ühe hea massaažiga.

Millist hoolitsust soovitate kindlasti Zen-SPAs teistel proovida?
Kellel on selline tunne, et 60-90-minutilise hoolitsuse broneerimiseks ei leia ta kuskilt vaba aega, siis ma usun, et 45 minutit ikka leiab igaüks enda jaoks. Kreutzwald Hotel Tallinna Zen SPAl on selleks olemas näiteks „Lunchtime Glow“ näohoolitsus, mis paneb näonaha särama. Võtsingi just selle hoolitsuse oma viimasel külastusel ning veel samal õhtul teatasid sõbrannad mulle, et tõesti nägu särab ning nad tahaksid isegi seda hoolitsust proovida.

Milline on kõige toredam või meeldejäävam mälestus Kreutzwald Hotel Tallinna Zen SPAst?
Ühe konkreetse korra asemel tõstaksin esile seda tunnet, mis tekib mul igal külastusel. Sel ajal, mil olen hoolitsuses, saan välja lülituda kõigist argimuredest ja -mõtetest ning sügavalt lõõgastuda ja puhata. Lahkudes tunnen end alati värske ja erksana. Selle teevad võimalikuks professionaalsed töötajad ja mõnus atmosfäär spaas. Suur aitäh selle eest!

Soovite ise midagi omalt poolt lisada?
Hoidke oma taset ikka sama kõrgel ning säilitage alati enda spaale omane isiklik lähenemine. 😊

Kreutzwald Hotel Tallinn Zen SPA

No comments yet.

Leave a Reply